ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13535359
*
nr 1353 5359
Spegel
116x81cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 oktober 2020
kl 18:19:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/10 16:01:21
1
100 kr
12/10 13:46:03
2
Vinnande bud
12/10 16:43:33
3
200 kr
12/10 16:43:33
2
250 kr (Budbetjänt)
12/10 16:43:45
3
300 kr
12/10 16:43:45
2
350 kr (Budbetjänt)
12/10 16:43:54
3
400 kr
12/10 16:43:54
2
450 kr (Budbetjänt)
12/10 16:44:07
3
500 kr
12/10 16:44:07
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1353 5359
Spegel
116x81cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 oktober 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/10 16:01:21 | 1 | 100 kr |
12/10 13:46:03 | 2 | Vinnande bud |
12/10 16:43:33 | 3 | 200 kr |
12/10 16:43:33 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
12/10 16:43:45 | 3 | 300 kr |
12/10 16:43:45 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
12/10 16:43:54 | 3 | 400 kr |
12/10 16:43:54 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
12/10 16:44:07 | 3 | 500 kr |
12/10 16:44:07 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27